“Oficeri takoi Gjergj Cukalin para arrestimit, i kërkoi të ndanin fitimet e drogës”

Kliko per me shume info

berisha166Ish-kryeministri Sali Berisha ka denoncuar sot implikimin sipas tij te punonjesve te policise ne ortakeri me krimin. Berisha ka publikuar nje mesazh nga Qytetari dixhital, qe denoncon:

Kerkesen per ndarjen e fitimeve te droges nga oficeret e antidroges qofte dhe si shperblim javor! sb

Kliko per me shume info

“Përshëndetje doktor profesor sali Berisha doja të thoja që sot takova rastësisht një oficer të anti drogës dhe në muhabet e sipër i thash qe shum kapje keni ber kto ditët e fundit me çka par në tv përgjigja ishte po e vërtetë kemi pas shum pun kto dit e shum mir ja kemi bo se kto dun lek vetëm për vete asnji nga kto që Jan kap nuk Jan kollitur dhe vazhdoi të fliste për kte që ju kapen 280gr Kokain Gjergj cukalin që oficeri e kishte takuar 5 dit para se ta kapnin dhe I kishte then ( o Gjergj më ca po meresh dhe Gjergji I kishte thën si gjithmonë me pengje oficeri ja kishte kthyer nuk po te pyes për pengjet po te pyes për mall ? Gjergji nuk ja kishte pranuar që mere më mall dhe oficeri i kishte then mvje keq qe po mcifesh nga mua se kemi vite që njihemi dhe gjithsesi un e shefi im edim që po u merje nqs po meresh së kam fol dhe me shefin që kur na than qe po meresh boj gati 500euro në jav e ste luan njeri ….po Gjergji si idjot që ësht tha oficeri ju dhimsen 500euro në jav 5 copa Jan ato tha oficeri. …..
Emrin e oficerit nuk ta jap dot zoti sali se dal un direkt të lutem ma mbaj emrin anonim së mora fun pastaj
I nderuar, Z.Sali Berisha”

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.