E besoni dot për kë do të votojë vëllai i Obamës?!

brother1_1469385022-3994805Malik Obama ka thwnw për New York Post se “Më pëlqen Donald Trump për shkak se ai flet nga zemra… Ta bëjmë Amerikën përsëri është një slogan i mahnitshëm. Do të dëshiroja ta takoja atë”.

Malik Obama ka folur me vëllain e tij një vit më parë dhe ishte zhgënjyer me të, për shkak se ai nuk e kishte ndihmuar atë në politikë kur kishte garuar për guvernator në qarkun Siaya në Kenia më 2013.

LEXO EDHE:  Peru, sekuestrohen 1.5 ton kokainë me destinacion Europën
Kliko per me shume info

Lajmi ka gëzuar edhe vetë Trump, i cili në një postim në Twitter e bëri të ditur lajmin se gjysmë-vëllai i Barack Obamës do të votojë për të.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here