Përqafimi mes Obamës dhe Clinton ‘harbon’ rrjetin

Kliko per me shume info

173300578-77299151-f194-4402-b03e-b2b99e34e275Gallatë me photoshop.

Të pasionuarit pas redaktimit të fotografive, nuk ia kanë rezistuar dot fotografisë së përqafimit mes presidentit amerikan Barack Obama dhe kandidates Hillary Clinton, e cila mund të bëhet presidentja e femër në SHBA.

Kliko per me shume info

Përqafimi mes të dyve ka ndodhur gjatë konventës së demokratëve në Philadelphia.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.