Obama ngre në këmbë gjithë Amerikën! Ja fjalimi emocionues

Kliko per me shume info

obama-kubeNje fjalim qe do te hyje ne histori, pasi ka prekur shume zemra. Behte fjale per Presidnetin e Amerikes, Barack Obama… Nje fjalim rrenqethes, qe ngriti ne kembe te gjithe…

“Jam optimist per te ardhmen e Amerikes. Ka njereze te medhenje qe kane plane per kete vend. Njerez, qe sjane burra, por jane shume me te fuqishem dhe inteligjent se une e Bill Clinton. Mos beni Buuu per Trump, por votoni per te ardhmen tuaj…”, tha nder te tjera Obama…

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.