Nxjerr në Facebook çiftin duke bërë seks, vajza ka një mesazh të fortë për ta

Kliko per me shume info

seksii“Ndoshta nuk ka nevojë për ta thënë, por nëse ju dhe partnerja juaj keni vërtet nevojë për seks, atëherë bëjeni në një ambient të mbyllur ku mund të shijoni intimitetin tuaj, pasi askush nuk dëshiron të shohë shfaqje porno në mes të rrugës.”

18-vjeçarja Sohie Browne, po kthehej nga shtëpia pasi kishte lënë punën, por afër shtëpisë së saj ajo sheh një çift të moshës së mesme që bënin seks si lepuj mbi makinë. Menjëherë vajza i fotografon dhe e hedh foton në Snapchat, duke shkruar se nuk e dinte që kishte dëshmitarë në rrugë gjatë kthimit të saj për në shtëpi. Por, edhe pse ajo i fotografoi dhe çifti e kuptoi, nuk ndaluan aspak, thjesht prisnin që vajza tu largohej nga sytë. Prandaj Sophie nuk u mjaftua me kaq, por bëri edhe një video dhe e postoi në Facebook.

Kliko per me shume info

“U shokova se si asnjëri nuk ndaloi, ndërkohë që më shihnin se po i fotografoja ose po i filmoja. Ata më shihnin dhe nuk më thonin asgjë. S’kanë faj donin të ndryshonin ambient, fundja nata ishte e ngrohtë.”/Unilad/joq

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.