Nusja tenton të djegë me benzinë vjehrrën dhe kunatën në Shkodër

policia-shkoder-1Policia ka njoftuar se në një familje në fshatin Stajkë në Shkodër, nusja ka tentuar të djegë me benzinë vjehrrën dhe kunatën.

Sipas policisë ngjarja ka ndodhur pas mesnatës, rreth orës 00:20, ku shtetësja E.P ka

Kliko per me shume info

spërkatuar me benzinë vjehrrën dhe më pas kunatën, por fatmirësisht nuk pati pasoja në njerëz apo dëme materiale.

LEXO EDHE:  “Po ju zoti Rama ç’plasjen keni?” Shpërthen aktori: Si po shkatërrohet Teatri Kombëtar

Autorja është shoqëruar në komisarita për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

“Më datë 29.07.2016 rreth orës 00:20, në fshatin Stajkë, në banesën e shtetasit L.P, shtetësia E.P, ka tentuar të djeg me benzinë, duke i spërkatur, vjehrrën dhe kunatën.

Nuk ka pasoja në njerëz apo dëme materiale. Punohet për sqarimin e rrethanave të ngjarjes”, informon policia.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here