Nusja rrezikoi kokën për një fotografi me helikopterin në sfond!

Kliko per me shume info

nuseeKy është momenti kur një nuse për pak sa nuk ka rrezikuar kokën, teksa përpiqej të realizonte një set fotografik, me një helikopter sipër saj.

Video tregon momentin kur era e fortë e krijuar nga helikat e helikopterit i ka marrë vellon nuses dhe e ka shtyrë atë nga vendi dhe për pak e ka rrëzuar në tokë.

Kliko per me shume info

Video është filmuar nga fotografi i dasmës CM Leung, një nga 30 fotografët më të mirë të dasmave në botë. Nusja dhe dhëndri kishin shkuar në Islandë për të realizaur klipin e dasmës, duke përfshirë edhe një helikopter.

Pavarësisht se momenti i kërkuar nga nusja u shkatërrua, fotografi i saj ka arritur të shkrepë një fotografi me helikopterin mbi kokë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.