“Çmenden” femra e meshkuj, nudo në plazhin e Himarës!

Kliko per me shume info

plazhzhNjë pushuese në plazhin e Himarës ka kontaktuar në dritare.net, për të shprehur shqetësimin e saj.

Ajo ka qënë bashkë me familjen e saj dhe këto pamje e kanë shqetësuar . Pak më tutje kanë qënë disa vajza të cilat nuk e kanë pasur problem dhe kanë dalë nudo madje edhe duke i bërë masazh njëra tjetrës.

Kliko per me shume info

“Nuk janë aspak normale këto skena në një plazh që shquhet si plazh për familjarë…nuk dinim nga ti rrotullonim sytë dhe çfarë përgjigje t’ju jepnim fëmijëve.. Himarë…plazhi Marachi”, shkruan zonja.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.