Noizy s`ndalet, vjen dhe bashkëpunimi tjetër me Çiljetën

Pas bashkëpunimit të parë të titulluar “Gangsta Love”, reperi Noizy vjen me një bashkëpunim të dytë me këngëtaren Çiljeta.

Kënga mban titullin “Me shumë se dollar” dhe është me ritme latine dhe i përket pikërisht këtij sezoni.

Videoja përmban edhe disa momente të zjarrta mes dy këngëtareve, ndërkohë që xhirimet janë bërë para se Çili ta zvogëlonte gjoksin.

LEXO EDHE:  Merr fund marrëdhënia treshe, Egla Harxhi ndahet nga partnerja
Kliko per me shume info

Më herët gjatë të shtunës, Noizy publikoi duetin me Elgit Dodën, “Pa mu”.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here