Noga tregon makinën BMW i8 të blerë 150 mijë euro!

Kliko per me shume info

noga_1469219989-1406104Reperi Noga, i cili kohëve të fundit u përfol nëpër media për martesën dhe pastaj ndarjen nga gruaja e tij Kristela është i njohur edhe për makina të shpejta.

Burimet e Express thonë se Noga pritet që shumë shpejt edhe zyrtarisht të ndahet nga gruaja e tij, por kjo si duket pak po i bën përshtypje reperit.

Kliko per me shume info

Ai është parë me disa foto me makinën e tij të shtrenjtë, që thuhet se e ka blerë 150 mijë euro.

Reperi, për të cilin thuhet se ka një rrjet të shitjes së barnave nëpër Kosovë, pritet që shumë shpejtë të kthehet me një këngë të re me Labinot Tahiri – Labin.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.