Nicole Scherzinger i vë “flakën” Ibiza-s! Pushime të çmendura

Kliko per me shume info

nicole-scherzinger-700Nicole Scherzinger prej disa ditesh po shijon plazhin dhe festat e çmendura në Ibiza.

Dhe ja ku vjen antarja e X Factor përmes disa postimesh në rrjetet sociale, ku ajo shfaqet vetëm me bikini duke shijuar diellin e nxehtë të mesditës.

Kliko per me shume info

nicole-scherzinger-main-1

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.