Deklaratë “surprizë” përpara finales së “Euro 2016”: Nesër është dita e Portugalisë!

Kliko per me shume info

santos-portugaliTrajneri i Portugalisë, Fernando Santos beson se skuadra e tij mund ta fitojë trofeun e Kampionatit Evropian ‘Francë 2016’.

Portugalia nesër përballet me Francën në finalen e Parisit. Tekniku portugez është i bindur se skuadra e tij nesër do të ketë paraqitje të mirë kundër ‘Gjelave’. Santos thotë se nesër do të jetë dita e Portugalisë.

Kliko per me shume info

“Nesër do të jetë dita jonë”, ka thënë Santos. Finalja mes Francës dhe Portugalisë luhet në Stade de France dhe nis në orën 21:00.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.