U kap me nënën e babain duke shitur drogë, në burg i riu shqiptar

Kliko per me shume info

droge-burgXhani Gjonaj, 28-vjeçar është dënuar nga drejtësia italiane me 3 vjet e 8 muaj burg, me akuzën e shpërndarjes së drogës.

Ai ishte pjesë e një bande prej 6 vetash, ku mes të arrestuarve ishin babai i tij Fran dhe nëna e tij Rita.

Kliko per me shume info

Ata u arrestuan në vitin 2012 me një sasi të konsiderueshme droge, ndërsa i riu kishte bërë kërkesë për uljen e dënimit.

Ai u arrestuan brenda një apartamenti në rrugën Via Pallavicino, në Sanremo të Italisë, ndërsa iu gjetën më shumë se një kilogram heroinë, gati një kile e gjysmë të kokainë, gjysmë kile marijuanë dhe rreth 20 mijë euro, nga shitja e drogës.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.