Çfarë e ka nervozuar kaq shumë Mourinhon?!

Kliko per me shume info

Mourinho-dhe-guardiola-2Jose Mourinho nervozohet me gazetarin për pyetjen e bërë, nëse do t’i flasë Guardiolës në ndeshjen miqësore, që do ta zhvillojnë ditën e hënë

Trajneri i Manchester Unitedit, Jose Mourinho, është nervozuar me gazetarin në konferencën për media para miqësores me Manchester Cityn.

Kliko per me shume info

I njëjti gazetar gjatë ditës së sotme pyeti Guardiolën e Mourinhon, nëse do t’ia zgjasin dorën njëri tjetrit në miqësoren që do ta zhvillojnë nesër.

Guardiola tha se natyrisht se do ta bëjë një gjë të tillë edhe përkundër problemeve në të kaluarën, ndërsa Mourinho u nervozua me gazetarin pas pyetjes që bëri,

Ish-trajneri i Realit të Madridit iu përgjigj kështu gazetarit:

“Natyrisht se do t’ia zgjas dorë. Nuk e kuptoj pse ia bëtë këtë pyetje atij dhe gjithashtu mua. Ne kemi punuar së bashku te Barcelona, dhe një kohë kemi qenë kundërshtarë me skuadra në Spanjë. Nuk shoh asnjë arsye për t’u bërë ajo pyetje”, tha Jose Mourinho.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.