Lajm i keq nga moti, ja çfarë pritet sot e në vazhdim!

Kliko per me shume info

moti4Një ditë e kthjellët dhe pa vranësira kështu do të jetë kjo ditë e sotme.

Sinoptikanët parashikojnë një ditë të ngrohtë dhe pa reshje shiu.

Kliko per me shume info

Temperaturat maksimale do të jenë 33 gradë celcius, ndërsa ato të ulta 20 gradë. Ato priten të ngrihen më shumë gjatë fundjavës…

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.