Ja si do jetë moti gjatë javës dhe kur do rikthehet i nxehti

Kliko per me shume info

moti2016Fillimi i kësaj jave të fundit të korrikut ka nisur me vranësira dhe reshje shiu. E tillë do të jetë koha të martën dhe temperaturat do të variojnë në 33 gradë celcius.

Temperaturat e larta priten të kthehen në fundjavë ku do të arrijnë në 37 gradë celcius.

Kliko per me shume info

Edhe dita e enjte e javës pritet të jetë me vranësira.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.