Ja parashikimi i motit për të gjithë javën

Kliko per me shume info

moti-pranver-620x349_1461692559-3285728Kjo javë pritet të jetë pa lagështirë dhe me temperatura relativisht të larta, të cilat do të ngrihen me kalimin e ditëve.

Sot temperaturat e larta janë 30 gradë celcius, ato priten të ngrihen me dy gradë cdo ditë.

Kliko per me shume info

Në fundjavë do të arrijnë deri në 36 gradë, duke rikthyer ditët e nxehta.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.