E pabesueshme sa kushtojnë këpucët e Morena Tarakut!

Morena-Taraku-cmendurisht-seksi-kryesoreIsh-Miss Kosova, e cila po ndërton karrierë edhe si këngëtare, Morana Taraku, njihet për veshje të shtrenjta, por këpucët, sandalet dhe atletet që mbath, kapin shifra shumë të larta.

Giuseppe Zanotti, Stella Mccartney, Louis Vuitton, Addidas, Nike, janë vetëm disa prej markave të njohura në mbarë botën, atletet e të cilëve mbath Morena.

LEXO EDHE:  FOTO/ Zhvishet Olta Gixhari, aktorja pozon topless në dëborë
Kliko per me shume info

Shumë prej këpucëve të Morenës, kapin shifrën mbi 1.000 euro.

Bukuroshja shihet se posedon trendët më të fundit që nuk heziton t’i ekspozojë në llogarinë e saj personale në Instagram.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here