Monika Kryemadhi marton kushëririn, ja super-fustani që ka veshur!

Kliko per me shume info

Deputetja e LSI-së dhe bashkëshortja e kryetarit të Kuvendit, Ilir Metës, Monika Kryemadhi, ka martuar dje djalin e tezes, Majlind Lazimin,drejtor i Postës shqiptare.

E bija, Era, publikon fotot nga dasma, duke zbuluar detaje dhe superfustanin e të ëmës. Kryemadhi shfaqet në formë të mirë duke kërcyer vallë popullore, me fisin e saj. ‘’Me nusen dhe dhëndërrin më të bukur’’, shkruan Era Meta. Kreu i Kuvendit mungonte në këtë gëzim familjar, pasi është nisur drejt SHBA-ve, për ceremoninë e shpalljes së kandidaturës së Hillary Clinton për presidente të SHBA-ve.

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.