Moderatoren serbe e kap vapa keq: Nuk mund të bëj as seks!

Kliko per me shume info

mo_1468475202-3959068-1Moderatorja e edicionit qendror të lajmeve në RTRS (Radiotelevizioni i Republikës Serbe në Bosnje dhe Hercegovinë), Biljana Knezevic, i është ankuar kolegut të saj se vapa është aq e madhe sa “nuk mund të bëjë as seks”.

Problemi i vetëm me këtë deklaratë të sinqertë dhe brengosëse ishte se Knezevic e kishte mikrofonin e hapur, prandaj deklarata e saj u dëgjua edhe në transmetimin e drejtpërdrejtë, tasmenton Klan Kosova.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.