Kjo është modelja super-seksi që shpërqëndron Ronaldon

Kliko per me shume info

ronaldo-modeljaFutbollistët janë gjithmonë në qendër të vëmendjes së modeleve të njohura, dhe interesi shtohet kur bëhet fjalë për Cristiano Ronaldon.

Carla Howe, që është një modele e njohur britanike, këtë europian e ka kaluar duke dashur të hedhë grepat mbi disa lojtarë.

Kliko per me shume info

Fillimisht ajo flirtoi me anglezët Walker dhe Clyne, por pas eliminimit të kombëtares së “3 luanëve”, vëmendja e modeles është përqendruar te Cristiano Ronaldo, shkruan “Daly Star”.

Left or right ?

A photo posted by Carla Howe (@carlahoweofficial) on

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.