Modelja shqiptare poza të nxehta për “Marie Claire”

Kliko per me shume info

Screenshot_7-29-640x480Modelja shqiptare me origjinë që jeton në Zvicër, Heidi Lushtaku, është bërë shumë e kërkuar nga kompanitë e ndryshme europiane dhe ato zvicerane.

Ka vetëm pak kohë që ka nënshkruar një kontratë 5 vjeçare me klinikën e bukurisë “Clinic Lemanic International”. Vajza nga Vushtria e Kosovës është bërë e njohur për publikun shqiptar kur ajo u shfaq si konkurente e ‘Dancing with the Stars Albania’.
Së fundi ajo është shfaqur edhe në numrin e fundit të revistës së mirënjohur botërore, Marie Claire.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.