Çmendet modelja e Playboy, fotografohet duke bërë seks në plazh

Kliko per me shume info

Dikur modele e Playboy, por edhe tani sërish në qendër të medias. Shauna Sand është kapur duke bërë seks në natyrë.

Modelja dhe aktorja 40-vjeçare po e bënte në plazh me të dashurin e saj.

Kliko per me shume info

Ajo ka bërë më parë video porno, që kanë qarkulluar në internet.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.