Modelja kiliane: Deklaratë tejet të rëndë për Lionel Messin

Kliko per me shume info

messi-vajzaDeshtimi ne Copa America dhe me pas terheqja nga kombetarja, kane sjelle debate te medha ne Argjentine ne lidhje me Lionel Messin.

Shume personazhe e kane kritikuar por ka pasur edhe nga ata qe e kane kritikuar. Një ndër to është modelja kiliane Daniella Chavez. Në një postim në rrjetet sociale modelja shkruan “Messi i luan finalet me “brekë nëpër këmbë”

Kliko per me shume info

Daniella gjithashtu eshte nje fanse e çmendur e Kilit dhe e ndjek gjithnjë kombëtaren e saj por këtë herë ka thumbuar edhe yllin argjentinas Messi i cili nuk po kalon momente fort të mira.

Në të shkuarën është folur edhe për një lidhje të modeles me Cristiano Ronaldo-n, një arsye më shumë që e ka shtyrë kilianen të kritikojë yllin argjentinas

1 COMMENT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.