Modelja seksi shthur imagjinatën! Shikoni si shfaqet në market

Kliko per me shume info

bella-hadid-2Modelja Bella Hadid di të jetë tërheqëse dhe pse jo provokuese edhe kur shkon për të bërë blerje në një supermarket. Ajo është fotografuar me babain e saj Mohamed teksa tërhiqte një karrocë për të blerë gjërat qoi nevojiteshin.

Por çfarë mund të themi për pamjen e saj? Pa dyshim që ata që e kanë parë në distancë mund të kenë menduar se Bella ishte nudo, pasi veshja e saj në ngjyrën e trupit të krijon një përshtypje të tillë nga distanca. Bella edhe këtë herë ka treguar linjat e saj perfekte.

Kliko per me shume info

1469870714_bella

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.