Zhvishet nudo modelja nga Prishtina

modeljaBukuroshja shqiptare ka zbuluar hiret e saja për fotografin kosovar, Artan Humolli.

Bëhet fjalë për modelen Njomza Gashi, e cila ka realizuar një foto sesion me Humollin.

Kliko per me shume info

Në disa prej fotografive, Gashi edhe topless duke dal lakuriq në pjesën e lartë të trupit.

Nuk dihet arsyeja e këtij fotografimi, por bukuroshja duket në humor të mirë dhe tejet joshëse.lajmi

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here