Plas gallata në rrjet me ministrat! Ja si i “degjenerojnë”!

Kliko per me shume info

tahiriKjo foto e ministrit të Financave Arben Ahmetaj është bërë hit në rrjet.

Kryefinancieri i qeverisë gjatë ndeshjes së djeshme mes politikanëve shqiptarë dhe diplomatëve të huaj ëhstë fotografuar duke u prekur në pjesët intime.

Kliko per me shume info

Kaq ka mjaftuar që rrjeti të shpëethejë në humor dhe ironi.

“Varianti shqiptar i Joacim Loë… Fjalor: Veting, lojë, vetja, loz me veten, loz me lodrat e veta, loz ndërvete”, – shkruan Ylli Dylgjeri i LSI-së.

Ndërkohë fotot e mëposhtme dëshmojnë shfrenimin e imagjinatës nga ana e botës së uebit.

2 COMMENTS

  1. Duken qe jane foto te montuara nga njerez rrugecer te Sali Berishes. Po te shikoni Saimir Tahirin i cili ka dy foto qe ndyshojne shume me njera tjetren. Ne te paren i ka floket e gjata dhe ne te dyten i ka te shkurtera. Vetem reforma e drejtesise mer hak per keta pisa.

    • O TI JE BUDALLA TI KAN THARE TRUTE TE GJITHE POLITIKANET.SIPAS TEJE KE BESON TI ORE TRUTHARE.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.