Mësueset kapen gjysmë të zhveshura në shkollë

Kliko per me shume info

MESUESJA-SHKOLLEDy mësuese jane kapur gjysmë te zhveshura në një klasë të errët.

Një njeri ka gjetur gruan e martuar Alini Brito, 30  vjec, topless në dysheme me Cindy Mauro , 34 vjec, ne një shkollë me nofkën Horndog.

Kliko per me shume info

Mesueset jane pezulluar nga detyra, ceshtja ka shkuar ne gjykate dhe tashme ato kerkojne rikthimin ne pune./LajmiFundit.al/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.