Mesazh i dhimbshëm nga familja e Sabina Sulajt, 14-vjeçares që vdiq në Mynih

Kliko per me shume info

armela_1469381127-7975417Familjarët e 14-vjeçares Sabina Sulaj, e cila u vra gjatë sulmit më armë në Mynih, pak ditë më parë, falenderojnë të afërmit, miqtë dhe shokët për mbështetjen që u kanë dhënë për të kaluar dhimbjen e madhe të humbjes së vajzës së tyre.

“Faleminderit të afërmve, miqve dhe shokëve tanë, të cilët ndanë me ne dhimbjen tonë për vdekjen tragjike të parakohshme të vajzës sonë. Faleminderit që na mbështesni dhe na jepni forcë për të kapërcyer këtë dhimbje të papërshkruar, që helmoi zemrat tona”- thuhet në mesazhin e familjes Sulaj.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.