Aksidenti i tmerrshëm/ Ja video e arrestimit të parë të Memollarit nga Policia

Kliko per me shume info

Andrea Memollari20-vjecari Andrea Memollari që aksidentoi për vdekje një grua dje në Tiranë, rezulton se është një person me precedentë penalë.

Ai është arrestuar më parë mars të vitit 2015-të, pasi tentoi të korruptonte një punonjës të Policisë Rrugore.

Kliko per me shume info

Ai u kap duke ecur me shpejtësi dhe gjithashtu nuk iu bind urdhërit të punonjësit të Policisë Rrugore.

Memollari kishte publikuar në rrjetet sociale dhjetra video, në të cilat ai shfaqet duke drejtuar makina nga më të ndryshmet e madje duke ecur me shpejtësi 200 km/h.

Ai pas lirimit i tha policisë se nuk do të tentonte më për të korruptuar një polic, por do të ecte prapë me shpejtësi.

Më poshtë, publikohet video e arrestimit të parë të tij nga policia një vit më parë./LajmiFundit.al/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.