Horror në plazhin e Durrësit, pushuesi vdes mes njerëzve!

Kliko per me shume info

plazh3-2Një burrë është mbytur në plazhin e Hamallajt disa orë më parë.

Sipas pushuesve që kanë qenë në vendngjarje, ai ka humbur jetën, por kjo nuk është konfirmuar zyrtarisht nga policia.

Kliko per me shume info

Videoja tregon momentet e dëshpëruara, kur pushuesit të gjithë së bashku mundohen që t’i bëjnë frymëmarrje dhe ta shpëtojnë, por burri që duket i ri në moshë nuk reagon.

Njëri nga pushuesit thotë se e kishte afër në momentin që ai po mbytej, por nuk mund ta shpëtonte, pasi kishte frikë se mbytej bashkë me të.

plazhi4

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.