Tronditëse: Mbretëresha britanike, gjysmë zvarranike?!

z_1468735351-4730856Në vitin 2014 mediet britanike e kishin kritikuar Putinin gjatë një vizite te mbretëresha, për shkak se nuk i kishte ndihmuar asaj që të zbriste shkallëve dhe për faktin që vazhdimisht kishte mbajtur një distancë nga ajo.

Por, tash vonë, Putin e ka treguar arsyen e një sjelljeje të tillë. Ai thotë se mbretëresha britanike e kishte frikësuar, meqë sa herë që i afrohej, ajo fillonte që të shndërrohej në zvarranik, transmeton gazeta Kosova Sot Online.

LEXO EDHE:  Fansi i çmendur bën tatuazh portretin e këngëtares shqiptare
Kliko per me shume info

Putin tregon se mbretëresha ishte transformuar disa herë në reptil gjatë takimeve me të. Ai thotë se, me atë rast, fytyra e mbretëreshës bëhej tepër e frikshme. Për më tepër, Putin thotë se mbretëresha e tregoi natyrën e saj të vërtetë edhe gjatë takimit të saj me Obamën dhe guvernatorin e Zelandës së Re, Jerry Mateparae.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here