Deputetët “kyçen” në Kuvend, Meta nxjerr jashtë gazetarët, vijon tensioni

Kliko per me shume info

tensionVijon situata tepër e tensionuar te Kryesia e Kuvendit. Kryeparlamentari Ilir Meta ka folur prerë dhe i nervozuar që kjo situatë zgjidhet sot dhe nuk humbet ky moment historik.

Ndërsa, ka nxjerrë jashtë mediat, duke vazhduar mbledhjen me dyer të mbyllura.

Kliko per me shume info

“Kjo situatë zgjidhet sot. Nëse ka vullnet mosmarrëveshjet marrin fund për 2-3 orë. Nuk mund të humbasin këtë moment historik. Ftoj mediat të largohen, pasi do diskutojmë dhe pak për disa çështje të rëndësishme”, ka thënë Meta.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.