Mbani frymën vajza, ja kush është mashkulli më i dëshirueshëm në botë

Kliko per me shume info

aktoriKy aktor indian është shpallur edhe zyrtarisht “Mashkulli më i dëshirueshëm” në botë.

Rohit Khandelwal u kurorëzua “Mister World” në kompeticionin e zhvilluar në Britaninë e Madhe, ku u përzgjodh nga juria dhe publiku mes 46 kandidatëve të tjerë.

Kliko per me shume info

Ky trofe e bëri të famshëm në gjithë botën dhe ai shpreson që me rikthimin në Indi kjo fitore ta ndihmojë për të siguruar më shumë role në kinematografinë vendase, ku deri më tani është shfaqur në disa raste sporadike dhe si aktor mbështetës.

Beautiful southport at 10 pm ?so much light at this time , just unbelievable .

A photo posted by Rohit Khandelwal (@rohit_khandelwal77) on

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.