Kjo ishte jeta “luksoze” që bënte autori i masakrës në Francë

Kliko per me shume info

muu_1468830446-2485889Muhamed Bouhlel, është autori i sulmit terrorist në Francë, të ndodhur të premten, ku me kamionin që drejtonte hyri përmes turmës së njerëzve.

Pak orë pasi ai kreu masakrën duke vrarë 84 njerëz dhe plagosur mbi 200 të tjerë, është zbulur identiteti i tij dhe rrjedhimisht dhe jeta që ai bënte. Fillimisht u tha se ai kishte shumë para, madje u kishte dërguar edhe familjarëve të tij, por në fotot që ai postonte tregon se jeta “luksoze” e tij nuk ishte e tillë.

Kliko per me shume info

Siç shikohet dhe në fotot e mëposhtme ai shfaqet duke pozuar para kamerave gjatë pushimeve.

Mohamed Bouhlel, 31 vjeç nga Tunizia por banues në Nice, ishte i fiksuar pas palestrës. Ai shfaqet gjysmë i zhveshur dhe i buzëqeshur.

Fotot e mëposhtme janë realizuar vetëm pak muaj para masakrës së ditës së lirisë në Francë

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.