Martohet futbollisti kosovar i Kukësit

Kliko per me shume info

besar-musoli-martesa-2Mbrëmja e djeshme ka qenë e veçantë për skuadrën e Kukësit. Njëri prej futbollistëve të saj më të mirë, kosovari Besar Musolli i ka dhënë fund beqarisë.

Ai është martuar mbrëmjen e djeshme me vajzën me të cilën ka vite që është bashkë dhe 2 vite që ishte fejuar. Ceremonia e martesës së Musollit është zhvilluar në vendlindjen e tij në Kosovë, ndërsa të ftuar kanë qenë të gjithë futbollistët e Kukësit.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.