Ja si dukej Marina Vjollca para ndërhyrjeve në fytyrë (FOTO)

marina-vjollca2014Njihet si një nga femrat më të bukura, por edhe moderatorja Marina Vjollca duket se ka bërë ndërhyrje në fytyrën e saj. Në një bashkim fotosh në faqen “Demaskime shqiptare” Marina shihet se sa shumë ka ndryshuar që nga fillimet e saj në televizion.

Fotoja të lë të nënkuptosh e ajo ka bërë ndërhyrje në hundë dhe në buzë. Por duhet ta pranojmë se edhe para modifikimeve të tipare të saj moderatorja nuk duket keq.

LEXO EDHE:  Bes Kallaku poston foton, Rezarta Shkurta i komenton kështu
Kliko per me shume info

OPERACIONE-MARINA

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here