Marina Vjollca në mes të shkretëtirës!

Kliko per me shume info

marina-vjollcaPër Marina Vjollcën kryefjala e gjithçkaje janë udhëtimet.

Këtë herë destinacioni i moderatores seksi është Dubai.

Kliko per me shume info

Dhe ja ku na vjen përmes një postimi në rrjetet sociale nga shkretëtirat e Dubait.

marrr

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.