Kjo është mamaja më seksi në botë!

Kliko per me shume info

5-174Shumicën e kohës ajo e kalon në plazh.

Edhe këtë herë, Tamara Ecclestone u fotografua në Mikonos të Greqisë.

Kliko per me shume info

Ajo shoqërohej nga bashkëshorti, Jay Rutland dhe vajza dyvjeçare, Sophia.

32-vjeçarja është një mama kaq seksi!

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.