Makina përfshihet nga flakët në qendër të Vlorës (VIDEO)

Kliko per me shume info


Një automjet është përfshirë nga flakët në Vlorë përballë ambulancës së qytetit.
Policia ka shkuar në vendngjarje dhe ka konstatuar se automjeti tip “Ford” me targë AA271EL, me pronarë shtetasin A.R., 29 vjeç, banues në lagjen “Dëshmorët” ka qenë i parkuar përballë ambulancës dhe është përfshirë nga flakët.

Paraprakisht dyshohet se zjarri ka rënë për shkaqe aksidentale.

Kliko per me shume info

Shërbimi zjarrfikës ka bërë të mundur fikjen e flakëve të zjarrit ku për pasojë kemi vetëm dëmtime të pjesshme të mjetit.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po kryen veprimet e mëtejshme./LajmiFundit.al/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.