Makina del nga rruga dhe bie në liqenin e Shkopetit

Kliko per me shume info
makina-liqen
Foto ilustruese

Një automjet që ka qenë duke udhëtuar në aksin rrugor Milot-Burrel ka rënë në ujrat e liqenit të Shkopetit.

Ngjarja ka ndodhur në orët e para të mëngjesit, teksa janë njoftuar policia dhe polumbarët, pasi dyshohet se ka persona të mbytur në liqen.
Efektivët e policisë janë njoftuar nga një peshkatar i zonës i cili besohet se e ka parë ngjarjen.

Kliko per me shume info

Nuk dihet sa persona po udhëtonin në automjetin që është rrëzuar në liqenin e Shkopetit.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.