Shpejtësi marramendëse në rrugë, ja si përfundon makina

Kliko per me shume info

makina-2-logo--933x445Një aksident ka ndodhur ditën e sotme në autostradën Lushnje-Rogozhinë, ku një makinë tip Golf 4 ka humbur kontrollin dhe është përmbysur.

Drejtuesi i mjetit sipas policisë ka qenë me shpejtësi tej normave të lejuara dhe si pasojë ka humbur kontrollin e makinës, duke u përplasur me mbajtësen anësore të rrugës dhe është përmbysur.

Kliko per me shume info

Nga aksidenti është plagosur drejtuesi mjetit, i cili po merr ndihmën mjekësore në spitalin rajonal të Lushnjes.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.