Makina e policisë në kundravajtje, ja çfarë pëson!

Kliko per me shume info

polici-makineNjë aksident ka ndodhur sot në Fier, ku automjeti i policisë është aksidentuar me një automjet tjetër tip Volkswagen

Kjo e fundit ka qenë në korsinë e saj, ndërsa sipas raportuesit është makina e policisë ajo që ka qenë kundravajtje, duke bërë që të përplaset me automjetin tjetër. Raportuesi shprehet në “Jeta osh Qejf” se pas aksidentit, vetëm shoferi i Volksëagen-it është marrë në pyetje.

Kliko per me shume info

“Pershendetje direkt nga Fieri makina policis kundravajtje i pret rrugen makines qe esht ne korsin e vet dhe shoferin e makines civile e shoqerojn ne komisariat. thjesht moren shoferin e makines tjt dhe erdhen polic te tjer me mrapa se di ca ndodhi sepse ika nga aty. Por di qe makina e policis esht ne korisn tjt. Makina qe po iken per ne fier esht ne korsin e vet ndersa policia esht ne krah te kundert se si mund te ket ndodh un nuk isha aty thjesht nga perplasja makina e policis duket qart qe i ka shku perball makines tjt”, thuhet në mesashin.

maaa

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.