Zbulohet mashkulli që s’ka fare mëshirë për Luana Vjollcën, i nxin jetën!

Kliko per me shume info

Luana-VjollcaLuana Vjollca është gjithmonë në qëndër të vëmendjes nga postimet e saj. Ajo pa dyshim është ndër prezantueset më seksi shqiptare.

Luana kujdes në fakt kujdeset shumë për linjat truprore. Ajo poston vazhdimisht foto nga palestra ku duket se ja kushton një pjesë të konsiderueshme të ditës.

Kliko per me shume info

Por ky përkushtim dhe ky sukses nuk mund të vinte pa pasur në krah një trajner personal. Luana ka postuar në Snapchat një fotografi ku ka shkruar për trajnerin e saj personal Eraldin.

Ajo shkruan: “Trajneri im Erladi s’ka mëshirë fare”, duke iu referuar ushtrimeve që ia cakton.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.