Publikohen fotot, Luana Vjollca “e eger” edhe në moshën 17-vjecare

Kliko per me shume info

luana-1725-vjeçarja e cila e ka nisur karrierën në Top Channel si kërcimtare në emisionin “Fiks Fare”, që në fillimet e saj mbahet mend si një adoleshente me forma seksi. Pavarësisht moshës së brishtë, Luana Vjollca ishte krejt ndryshe nga bashkëmoshataret e saj.

E hedhur dhe pa komplekse, motra e vogël Vjollca u dallua për shfaqjet e saj provokuese. Ndoshta ishte kjo arsyeja që ish-velinës së Fiks-it, iu hapën dyert dhe në emisione si moderatore.

Kliko per me shume info

Por, sot e kësaj dite kur fama e bjondes i ka kaluar pritshmëritë, Luana është kthyer pas në kohë si për t’i treguar ndjekësve që këto forma dhe të njëjtin tip, i trashëgon që nga “vogëlia”.

Përmes ‘Snapchat’ prezantuesja e njohur ka sjellë në vëmendje dy poza ku shihet duke kërcyer dhe për hir të së vërtetës, format i ka të njëjta me ato që sot përflitet se i ka si dhuratë nga operacionet plastike.

LUANA-GJOKSluana-vjollca-e-vogel

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.