Koalicion me LSI? Ja përgjigja befasuese e Berishës

Kliko per me shume info

berisha166Ish-Kryeministri Sali Berisha nuk ka mohuar një koalicion të mundshëm mes Partisë Demokratike dhe Lëvizjes Socialiste për Integrim në zgjedhjet e ardhshme parlamentare.

Në një intervistë për televizionin “Klan”, Berisha shprehet se mes këtyre dy partive ka një traditë të mirë bashkëpunimi.

Kliko per me shume info

“Bashkëpunimi i PD-së me LSI-në varet nga rezultatet elektorale dhe shumë faktorë të tjerë, por nuk mund ta mohoj që këto dy parti kanë një traditë bashkëpunimi”, tha ish-kryeministri.

Berisha foli edhe për miratimin me sukses të reformës në drejtësi, duke thënë se ndryshimet kushtetuese u imponuan nga opozita dhe humbësi është Kryeministri Edi Rama.

1 COMMENT

  1. sali je bere si pule e lagur, nuk di se kujt ti ngjitesh tani qe u votua reforma ne drejtesi , se e di si dreqi se sa gjynahe rendojne mbi ty dhe femijet e tu. Po te duhet Likja tani? Sikur nuk ishe ti qe e core fytin per CEZIN, dhe DIAN, dhe e bere lecke fare Liken.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.