Lori Hoxha siç nuk e keni parë kurrë, befason me stilin e ri

Kliko per me shume info

lori-hoxha16Trashëgimtaria e Top Channel Lori Hoxha vijon të shfaqë anën e saj mjaft shik në veshje.

Këtë herë ajo ka postuar disa foto dhe video në rrjete sociale ku shfaqet mjaft në formë dhe gjithnjë e kuruar deri në detaj.

Kliko per me shume info

Shpesh Lori është kthyer në frymëzim sa i përket mënyrës së sa në të veshur.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.