Shpërthen “lufta” në Instagram! Lori Hoxha kundër Morena Tarakut

Kliko per me shume info

morena_1467663567-2387343Ka ngjallur debate sipas gazeta express një xing në veshje mes Morena Tarakut dhe Lori Hoxhës.

Që të dyja kanë postuar fotografi në rrjetet sociale ku shihen me një bluzë të veshur mbi bikin në formë rrjete me ngjyrë të bardhë të cilën e kishin të dyja.

Kliko per me shume info

Nuk dihet se kush ka kopjuar kë por, dihet se nuk është hera e parë që Morena përflitet nga mediet për ngjashmëri me koleget e saj.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.