Trashëgimtarja e Top Channel bëhet brune, ja si duket

Kliko per me shume info

lori-hoxha16Trashëgimtaria e Top Channel Lori Hoxha duket se ka vendosur të ndryshojë pamje.
Ajo ka postuar një foto në SnapChat ku tregon sesi duket brune.

Nuk dihet nëse është një filtër i programit dhe pse jo Lori mund të eksperimentojë edhe me versionin brune.

Kliko per me shume info

lori-hoxha-brune

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.