Lindsay Lohan paksa e shkujdesur… I del gjoksi jashtë… (Foto)

Kliko per me shume info

li1Aktorja e famshme, Lindsay Lohan, duket se është shumë e shkujdesur që pas ndarjes problematike me bashkëshortin e saj.
E fotografuar nga paparacët, në prani të një gruaje tjetër, Lindsay duket se nuk e ka vënë re se i ka dal gjoksi jashtë, dhe duket sikur është çdo gjë në rregull.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.